top of page

NASZE USŁUGI

Czym się zajmujemy?

W PX2 STUDIO zajmujemy się designem oraz grafiką 2D i 3D. Dostarczamy naszym klientom wizualizacje architektoniczne (i nie tylko), projekty wnętrz oraz animacje. Wizualizacje i animacje tworzymy na podstawie konkretnego projektu lub wizji klienta, albo projektując finalną wizję na podstawie ogólnych wytycznych, które otrzymamy. Nasza metodyka działania pozwala dostarczyć gotowy produkt w sprawnym tempie. Dowiedz się ile czasu zajmie nam przygotowanie wizualizacji lub projektu dla Ciebie!

Jak działamy?

Każde zlecenie lub projekt zaczynamy od krótkiej konsultacji, podczas której ustalamy wstępny zakres opracowania oraz terminarz prac. W kolejnym kroku, w zależności od stopnia złożoności zlecenia, ustalamy wszelkie detale, niezbędne do realizacji zlecenia zgodnie z oczekiwaniami klienta. Po zatwierdzeniu zakresu prac przystępujemy do działania. Wysoko cenimy sobie sprawność prowadzenia zlecanych nam projektów oraz transparentność komunikacji, dlatego na etapie realizacji zlecenia nasi klienci mogą kontaktować się bezpośrednio z grafikiem / projektantem odpowiedzialnym za projekt.

Jakie są koszty usług?

Dokładny koszt zlecenia zależy od zakresu oraz stopnia złożoności opracowania. Koszty najprostszych ujęć wizualizacyjnych zaczynają się już od kilkuset złotych, jednak przy bardzo złożonych opracowaniach zawierających wiele różnych elementów sięgają one wyższych kwot. Skontaktuj się z nami, a już przy pierwszym kontakcie przedstawimy Ci przybliżoną wycenę.
polish_cottage.jpg

NASZ ZESPÓŁ

bottom of page